Dangos pakrantės objektams

 

Metalinės konstrukcijos naftos ir dujų sektoriuje reikalauja didelių investicijų į korozijos apsaugą. Dirbančios atviroje jūroje platformos susiduria su atšiauriomis sąlygomis, nes jas veikia ultravioletinė spinduliuotė, nuolatiniai drėkinimo ir džiovinimo ciklai, smūgiai ir dilimas, kuriuos sukelia plūduriuojančios šiukšlės, uraganai ir net plūduriuojančio ledo srautai. Jei metalinės konstrukcijos paliekamos be apsauginės dangos, metalinių konstrukcijų plieno korozija gali siekti 250 mikronų per metus. Todėl plienas turi būti apsaugotas nuo korozijos, o dažymas yra plačiausiai naudojamas apsaugos būdas.

 

 

 

 

 

Labai svarbu pasirinkti tinkamą apsaugą nuo korozijos nuo pat objekto įvedimo į eksploataciją, nes šios srities objektų antikorozinės dangos remontas apsunkinamas sudėtinga prieiga ir ypatingai trumpais laiko tarpais, kurių metu gali vykti remonto darbai. Todėl naftos kompanijos iškėlė ypatingai aukštus reikalavimus metalinių konstrukcijų apsaugai ir antikorozinių medžiagų atrankos standartams. Dažams taikomi išankstinės kvalifikacijos standartai, kurių tikslas yra pasirinkti sistemas, taaujančias ne mažiau 15 metų.

 

 

Transocean Coatings priima šį iššūkį, tiekiant rinkai aukštos kokybės dažus daugiau nei 60 metų. Transocean Coatings, remiantis savo ilgamete patirtimi ir žiniomis gali pasiūlyti tinkamą, visiems reikalavimams atitinkančią dažymo sistemą, kurią parenkant būtų atsižvelgta į numatomą taavimo laiką, galimybę ateityje atlikti techninę priežiūrą ir, svarbiausia, biudžetą.

 

 

 

 

Susisiekite su mumis:

SIŲSKITE SAVO KLAUSIMUS MUMS

Oficialiai atstovaujame šias kompanijas: