Dangos laivams

Apsauginės dangos ir dangos laivams neatskiriama aktyvios kompanijos „Wilckens Farben GmbH“, Vokietija veiklos dalis. Su laivams skirtomis ir apsauginėmis dangomis susijusi veikla puikiai atsispindi kompanijos įgyvendinamose strategijose ir politikoje. Ši veikla orientuota į Vokietijos, Europos ir kitų tarptautinių klientų poreikių tenkinimą, tiekiant aukštos kokybės standartus atitinkančią, laivų statybai ir pramonei skirtą produkciją.
 
 
Šiandien turėdama platų gamyklų ir sandėlių tinklą svarbiausiuose Pasaulio laivybos centruose, kompanija Wilckens aprūpina savo klientus ir užima vieno iš pasaulinių lyderių pozicijas jūrinių ir pramoninių dangų rinkoje.
Nuo 2001 metų UAB „AUSGA“ yra oficialus kompanijos „Wilckens Farben GmbH“ atstovas Lietuvoje ir NVS šalyse . 
 
Palaikydama tiesioginius ryšius su gamintoju, UAB „AUSGA“ gali pasiūlyti pačios  įvairiausios paskirties dangas, parengti dažymo sistemas tiek remontuojamiems dokuose, tiek naujai statomiems laivams , jachtoms, kateriams, suteiks kvalifikuotų specialistų konsultacijas ir priežiūrą darbų atlikimo metu, taip pat gali atlikti metalo konstrukcijų padengimo antikorozinėmis dangomis darbus.

Susisiekite su mumis:

SIŲSKITE SAVO KLAUSIMUS MUMS

Oficialiai atstovaujame šias kompanijas: