Apie mus

 

UAB „AUSGA“ glaudžiai bendradarbiauja su daugeliu Vakarų ir Rytų Europos šalių elektros įrenginių gamyklų, gaminančių įvairios paskirties elektros įrenginius, prietaisus ir gaminius, skirtus energetiniams kompleksams ir pramonės įmonėms pagal naują, lanksčią technologiją, leidžiančią gamybos procesą atlikti ne tik pagal priimtą standartą, bet ir pagal atskirus netipinius užsakymus.

UAB „AUSGA“ taip pat yra vieno iš lyderiaujančių pramoninių ir jūrinių antikorozinių dangų gamintojų – Transocean Coatings (Nyderlandai)  oficialusis atstovas. Teikiamų paslaugų spektras apima antikorozinio padengimo technologijų pardavimą bei antikorozinio padengimo darbų atlikimą, konsultavimą ir techninę priežiūrą, prekybą sertifikuotais dažais ir kitomis antikorozinės apsaugos priemonėmis.

 

UAB „AUSGA“ veikla yra atestuota Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos ir Valstybinės Energetikos Inspekcijos atestatais.

Mūsų kvalifikuoti specialistai padės Jums parinkti ir pateiks reikiamą įrangą energetinių objektų rekonstrukcijai, modernizacijai ar statybai, aprūpins eksploatacijai reikiamomis atsarginėmis dalimis, suteiks konsultacijas atliekant įrangos instaliavimo, paleidimo bei derinimo darbus, organizuos personalo mokymo kursus.

 

Remdamiesi sukaupta ilgamete patirtimi, giliu rinkos išmanymu ir dirbdami pagal Kokybės Vadybos Sistemos ISO 9001:2008, Vadybos Sistemos ISO 14001:2008 bei ISO 45001:2018 standartų reikalavimus, mes galime pasiūlyti aukštą paslaugų kokybę.

Susisiekite su mumis:

SIŲSKITE SAVO KLAUSIMUS MUMS

Oficialiai atstovaujame šias kompanijas: